Pozycjonowanie stron Zielona Góra

Oferta naszej firmy to przede wszystkim tworzenie profesjonalnych stron internetowych. Mamy w tej w kwestii ponad 6-letnie doświadczenie i stale się doskonalimy. Doskonale wiemy, że współcześnie coraz więcej osób korzysta z internetu na urządzeniach mobilnych, dlatego każda strona powinna się otwierać bez problemu na sprzęcie wyposażonym w system android, windows phone czy iOS. Stosujemy technologie webowe HTML5, CSS3 i JS, dzięki którym tworzone przez nas serwisy internetowe są uniwersalne i działają bez zarzutów zarówno na sprzęcie stacjonarnym, jak i mobilnym. Co więcej, zapewniamy naszym klientom pełne wsparcie w zakresie obsługi strony, w tym również pozycjonowanie stron. Generalnie naszą ofertę można podzielić na cztery podstawowe działy:

E-sklepy oraz portale randkowe to specyficzne rodzaje stron internetowych, wymagające większego nakładu pracy. W obu przypadkach ważne jest przede wszystkim odpowiednie zabezpieczenia danych, które podawane są przez użytkowników. W naszej firmie doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego stosujemy wyłącznie sprawdzone oraz bezpieczne rozwiązania. Tworzymy serwisy zgodnie z życzeniami klienta i na bieżąco konsultujemy poszczególne kwestie. Do tego celu wykorzystujemy skype oraz google+, co pozwala zaoszczędzić na dojazdach, a tym samym obniżyć koszty usług.

Aplikacje mobilne to produkt szczególnie ważny w naszej ofercie. Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania, które działa offline oraz tego, które jest zintegrowane z panelem administracyjnym. Wykonujemy aplikacje różnego rodzaju, np.:

  • produktowe, czyli mające postać katalogów lub prezentacji,
  • dedykowanie firmom – mogą to być narzędzia promocyjne lub narzędzie do użytku wewnętrznego firmy,
  • związane z różnymi wydarzeniami, np. biznesowe, kulturalne czy sportowe,
  • zintegrowanie z już istniejącymi rozwiązaniami, czyli np. połączone z bazą danych, API czy różnego rodzaju portalami.

Gwarantujemy terminowe wykonywanie zleceń oraz możliwość skorzystania z serwisu przez 24 godziny na dobę.

Oferta